Epic Owner

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Warszawa

18 dni temu

Epic Owner

wynagrodzenie rzędu 750 – 880 PLN / dzień + VAT

Warszawa

Dla naszego międzynarodowego Klienta z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko Epic Ownera do zapewnienia skutecznej implementacji kluczowych dla organizacji projektów we współpracy z top managementem oraz zespołami projektowymi.

Obowiązki:
  • praca z kluczowymi interesariuszami przy złożonych problemach oraz realizacji wdrożeń
  • synchronizacja priorytetów biznesowych
  • koordynacja działań badawczych
  • tworzenie wizji, odpowiednich priorytetów ekonomicznych oraz spójnego zestawu funkcji i możliwości
Wymagania:
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zwinnych metodykach pracy, najlepiej w branży finansowej lub bankowości inwestycyjnej
  • doświadczenie z rozwiązaniami klasy Master Data Management będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy z różnymi interesariuszami oraz w zarządzaniu wymaganiami; poczucie pilności i proaktywności
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
Oferujemy:
  • wynagrodzenie rzędu 750 – 880 PLN / dzień + VAT
  • praca w międzynarodowym środowisku przy ważnych dla organizacji projektach
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, 50% Multisport)
  • praca zdalna na czas pandemii
Aplikując zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby udziału w procesie rekrutacyjnym przez KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa oraz KUBO Tomasz Kowalski z siedzibą w Toruniu (87-100) przy ul. Grudziądzkiej 79, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przypominamy, iż masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

Specjalizujemy się w rekrutacji i outsourcingu dla branży IT oraz świadczeniem szeroko pojętych wyspecjalizowanych usług dla biznesu (Project Management, Facilities, Administration, Sales).

KRAZ 12882