ETL Developer

Core Services Sp. z o.o.

Wrocław

12 dni temu

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze bankowym poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: Wrocław
Najważniejsze obowiązki:
  • Tworzenie nowych baz danych oraz rozwój i optymalizacja istniejących procesów,
  • Pozyskiwanie i konsolidowanie informacji z systemów zewnętrznych do hurtowni danych,
  • Rozwój narzędzi wspomagających proces kontroli jakości danych.
Idealny kandydat posiada:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie z narzędziami ETL IBM DataStage
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne,
  • Zaawansowaną znajomość języka SQL i PL/SQL,
  • Wiedzę z zakresu DWH,
  • Umiejętność optymalizacji zapytań SQL,
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność modelowania danych.
Oferujemy:
  • Długoterminową współpracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
  • Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (Umowa o pracę/B2B),
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Poznaj

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Poznaj stanowisko: Programista SQL
Na tym stanowisku wymagane jest wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne). Istotna jest co najmniej dobra znajomość języka SQL oraz metodyk zmiennych. Często użyteczną umiejętnością jest znajomość Oracle. Osoba pracująca na stanowisku programisty SQL musi charakteryzować się sumiennością oraz komunikatywnością. Atutem jest również umiejętność współpracy z ...
Praca Programista SQL