Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Export Assistant

Brand Distribution Group

Białystok

15 godz. temu

Miejsce pracy: Białystok
Numer referencyjny: 2018/11/29-BU1

„Pomagamy ludziom i organizacjom na całym świecie odzyskać czas na rzeczy ważne.

Naszą misję realizujemy poprzez kompleksowe, partnerskie rozwiązania handlowe,

marketingowe i logistyczne w obszarze FMCG.”

Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wspieranie handlowców w realizacji celów sprzedażowych
  • Przygotowanie niezbędnej dokumentacji eksportowej
  • Prowadzenie korespondencji handlowej, dokonywanie uzgodnień z klientami w zakresie realizacji zamówień
  • Dbanie o poprawny przepływ informacji między działem eksportu a innymi działami firmy
  • Prace administracyjne, prowadzenie raportów, kompletowanie dokumentów
Nasze oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • Znajomość języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym mile widziana
  • Znajomość każdego innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej/sprzedaży
  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Samodzielność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju i nauki
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę w ciekawym, profesjonalnym otoczeniu
  • Międzynarodowy, młody zespół
  • Możliwość rozwoju w oparciu o przygotowaną ścieżkę kariery
  • Dostęp do firmowej biblioteki i audioteki
  • Możliwość budowania globalnego eksportu
  • Swobodę działania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

Dowiedz się więcej: www.kariera.bdgroup.pl

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Biura Handlowego

Asystent Biura Handlowego jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Handlowego w firmie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: powadzenie kalendarza spotkań, ewidencja i prowadzenie korespondencji, prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, a także obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych. Poza tym pracownik ten musi czuwać nad ...
Asystent Biura Handlowego Praca Asystent Biura Handlowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (847)
Wałbrzych (53)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (204)
Toruń (117)
Lubelskie:
Lublin (207)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (906)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2095)
Radom (144)
Płock (45)
Opolskie:
Opole (155)