Export Manager – język niemiecki

BALTRA SP. Z O.O.

Warszawa

41 dni temu

BALTRA FOOD, to w 100% polska firma z polskim kapitałem zajmująca się sprzedażą produktów

rolno-spożywczych . W związku z rozwojem poszukujemy osoby, która poprowadzi sprzedaż na rynku niemieckim.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach niemieckojęzycznych (sprzedaż eksportowa)
  • Obsługa korespondencji handlowej oraz intensywna komunikacja telefoniczna
Wymagania
  • Wykształcenie: min. średnie
  • Predyspozycje handlowe lub doświadczenie: na podobnym stanowisku
  • Języki obce: niemiecki konieczny na poziomie C1 (swobodna komunikacja w mowie i w piśmie), mile widziany dodatkowo angielski
  • Chęć do pracy i rozwoju
Oferujemy
  • Stałą umowę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Bardzo ciekawą pracę w przyjaznym, wspierającym się zespole oraz możliwość rozwoju wraz ze wzrostem osiągnięć firmy
  • Indywidualny system wynagrodzeń
  • Dogodna lokalizacja: Warszawa Centrum
  • Wprowadzenie od podstaw w zagadnienia handlu, logistyki oraz specyfikę produktu.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży