Emerald Sp z o.o. od 20 lat jest producentem materiałów wspierających sprzedaż [POS] displayów i opakowań. Do naszych klientów należą korporacje oraz sieci handlowe. Potrzeba rozwoju oraz oczekiwania naszych klientów stawiają przed nami wyzwania, które mogą spełnić najlepsi i najbardziej zaangażowani pracownicy. Dlatego jeśli nie lubisz się nudzić w pracy i chcesz się ciągle rozwijać pracując z przyjemnością i odkrywając nowe doświadczenia - dołącz do naszego zespołu na stanowisko EXPORT MANAGER
- kontakt telefoniczny, mailowy, doradztwo i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert handlowych
- przyjmowanie i koordynacja zamówień eksportowych
- udział w spotkaniach biznesowych i targach
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- umiejętności komunikacyjne, doświadczenie w budowaniu relacji z klientami
- efektywne zarządzanie wieloma zadaniami jednocześnie, np. obsługą zamówień i kontaktami z klientami
- gotowość do pracy stacjonarnej
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję od osiągniętych wyników sprzedażowych
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
- niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon oraz samochód do wyjazdów służbowych
- ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się branży
- profesjonalne szkolenie i wsparcie w realizacji zadań
- kartę MultiSport i spotkania integracyjnne
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o profilu naszej działalności to wejdź na naszą stronę internetową www.emerald.pl
Poznaj
EMERALD Sp. z o.o.
Wdrażamy rozwiązania w zakresie projektowania i produkcji ekologicznych standów i displayów wykonanych w całości z tektury falistej, nadających się do recyclingu. Wykonujemy dekoracje do witryn sklepowych oraz zajmujemy się oznakowaniem sklepów i galerii handlowych. Jesteśmy liderem w segmencie SIGN&DISPLAY z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży.
Cechuje nas szybki czas reakcji, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność łączenia wielu technologii co wywiera istotny wpływ na sukces naszych klientów. Dysponujemy własnym zapleczem produkcyjnym z bogatym parkiem maszynowym zorganizowanym we własnych halach produkcyjnych o powierzchni 4000m2. Obsługujemy zarówno duże firmy korporacyjne, agencje reklamowe zlecające produkcje wielonakładowe oraz jesteśmy otwarci na mniejszych klientów realizując zlecenia jednostkowe.