Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Export Manager

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o., Sp.k.

Puszczykowo

140 dni temu

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej (firma produkcyjna) poszukujemy:

Miejsce pracy: Puszczykowo

Woj. wielkopolskie

Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz bieżąca obsługa obecnych – zwiększanie obrotów firmy,
  • Wyznaczanie kierunków rozwoju firmy poza granicami Polski,
  • Prowadzenie analizy sprzedaży,
  • Planowanie sprzedaży w oparciu o powstałe raporty,
  • Analiza portfela produktów i jego aktywne kształtowanie (wprowadzanie nowych produktów),
  • Analiza konkurencji,
  • Kształtowanie polityki marketingowej firmy w zakresie strategii cen, rabatów, terminów płatności, itp.,
  • Wsparcie promocyjne partnerów handlowych firmy (materiały, oferty).
Wymagania:
  • Posiadanie aktywnych kontaktów handlowych w branży FMCG, najlepiej w branży spożywczej,
  • Min. 3 – letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży,
  • Doświadczenie we wprowadzaniu produktów do hurtowego kanału dystrybucji oraz odbiorcy sieciowego,
  • Umiejętność ofertowania do sieci handlowych oraz przygotowywania dokumentacji,
  • Mobilność, gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo duża samodzielność,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • Odpowiedzialność oraz umiejętność szybkiego reagowania na potrzeby rynku,
  • Nastawienie na szukanie rozwiązań.
 Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Możliwość podejmowania działań handlowych na całym świecie.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łódź (90-318), przy ul. Sienkiewicza 85/87 na potrzebę ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych, które Spółka będzie przeprowadzać w okresie najbliższych 5 lat. Wyrażona zgoda może być w każdej chwili przeze mnie wycofana.”

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi (90 – 368), przy ul. Sienkiewicza 85/87.

Poznaj

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp k.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sprzedaży Terytorialnej

Kierownik Sprzedaży Terytorialnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży i prowadzi politykę handlową firmy na określonym terenie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad pracą podległego personelu, realizacja celów biznesowych firmy w zakresie budowania struktur sprzedaży na podległym terenie (obszar 1-3 województw), promocja produktów, obsługa kluczowych ...
Kierownik Sprzedaży Terytorialnej Praca Kierownik Sprzedaży Terytorialnej