Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Export Manager

Fibar Group S.A.

Poznań

23 godz. temu

Jesteśmy pasjonatami, marzycielami, szaleńcami, którzy stworzyli zaledwie kilka lat temu inteligentny, bezprzewodowy system automatyki budynkowej FIBARO - tworząc jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży Smart Home na świecie.

Jeśli chcesz być twórcą jutra, a nie naśladowcą, rozumiesz świat nowoczesnych technologii lub po prostu masz pomysł jak realizować swoje pasje w pracy - dołącz do nas!

Miejsce pracy: Poznań
  • Zadania:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie polityki handlowej firmy
  • prezentacja i promocja firmy na rynkach międzynarodowych
  • budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • realizacja celów sprzedażowych oraz podejmowanie działań wpływających na wzrost sprzedaży
  • planowanie oraz branie udziału w międzynarodowych targach branżowych
  • Czego oczekujemy:
  • min. 3-letniego doświadczenia we współpracy z klientami zagranicznymi
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • pracy pn-pt w siedzibie firmy w Wysogotowie oraz gotowości do podróży służbowych
  • wysokich kompetencji interpersonalnych, sprzedażowych oraz negocjacyjnych
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży elektronicznej
  • Co oferujemy:
  • Udział w rewolucji
    Internet Of Things
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
    i stabilne zatrudnienie
  • Elastyczne formy
    zatrudnienia
  • Pakiet medyczny,
    ubezpieczenie
  • Prezent z okazji
    ślubu lub narodzin
  • Pracę w niebanalnym,
    pełnym pasji zespole
  • Kartę multisport
  • Szkolenia i konferencje

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 17.02.2019

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. )". Bez powyższego oświadczenia aplikacja nie będzie rozpatrywana. Uprzejmi informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Poznaj stanowisko: Import/Export Manager

Import/Export Manager, tłumaczony po prostu jako Menedżer do spraw importu i exportu to osoba odpowiedzialna za koordynowanie i nadzorowanie całokształtu działań związanych z rozwojem i organizowaniem handlu zagranicznego w firmie, przedsiębiorstwie lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zamówienia od zagranicznych klientów, negocjuje warunki zawieranych umów, kontroluje poprawne księgowanie ...
Import/Export Manager Praca Import/Export Manager

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (656)
Wałbrzych (60)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (232)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (784)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1978)
Radom (177)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (228)