Fakturzystka

Hays Poland

Kraków

1570 dni temu

Fakturzystka
Kraków
Fakturzystka
Kraków
Nr Ref.: 1040230

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego klienta, którym jest firma zajmująca się sprzedażą wyrobów hutniczych poszukiwana jest osoba na stanowisko Specjalisty w dziale księgowości/ Fakturzystki.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą prace w zakresie administracyjno-księgowym tj. wprowadzanie danych do systemu, dbanie o poprawność danych umieszczonych w systemie, wystawianie faktur, obsługa poczty wychodzącej oraz sporządzanie zestawień.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego ekonomicznego oraz mile widziane doświadczenie w dziale księgowości. Dodatkowo kandydat powinien posiadać umiejętność współpracy w zespole. Od kandydatów oczekujemy także zaangażowania i chęci do nauki. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Fakturzystka

Fakturzysta jest to pracownik działu księgowości. Do głównych zadań tego pracownika należy: wystawianie faktur i not korygujących, sprawdzanie poprawności i korygowanie faktur, wprowadzanie faktur do systemu informatycznego oraz kontrola obiegu dokumentacji handlowej, przygotowywanie raportów, sporządzanie bieżącej wewnętrznej dokumentacji. Fakturzysta powinien ...
Fakturzystka Praca Fakturzystka

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl