Zobacz więcej ofert pracy

Filolog języka rosyjskiego

Risk-Vision
Warszawa
5 600 - 8 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
901 dni temu

Ogłoszenie numer: 5860740, z dnia 2021-11-04

Nasza misja jest prosta. Zmienimy sposób myślenia organizacji o ryzyku. Nasze oprogramowanie w chmurze chroni ponad 1000 firm ich klientów, łańcuch dostaw, marki i udziałowców największych organizacji na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami zagranicznymi;
  • Samodzielne prowadzenie projektów;
  • Wsparcie dla działu HR, zamówień oraz IT;
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów;
  • Praca z dokumentacją oraz aktualizowanie danych w systemie;
  • Inne prace biurowe, tłumaczenia.

Wymagania

  • Biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie; (mile widziani absolwenci kierunku filologia rosyjska);
  • Chęć rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków;
  • Inicjatywa w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań;
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (premie uznaniowe i świąteczne)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, bezpłatny dostęp do infrastruktury sportowej, dofinansowanie do nauki języków obcych)
  • Bogaty pakiet szkoleń;
  • Niezbędne narzędzia potrzebne do pracy;
  • Perspektywę dalszego rozwoju;
  • Możliwość objęcia grupowym ubezpieczeniem na życie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Codzienny kontakt z językiem rosyjskim;
  • Możliwość doskonalenia znajomości języków obcych.