Finance & Transaction Manager / Real Estate
EPCM Executive Search
Warszawa
menedżer
3 dni temu

Międzynarodowa spółka deweloperska realizująca inwestycje komercyjne poszukuje Kandydatek/ów na stanowisko Finance & Transaction Manager. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za koordynowanie wszystkich czynności finansowych związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości oraz za wszelkie działania kontrolne i sprawozdawcze w obrębie prowadzonych inwestycji. Idealni kandydaci posiadają kompetencje liderskie i aspirują do zarządzania całym obszarem finansowym spółki.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Udział w tworzeniu studiów wykonalności inwestycji komercyjnych oraz przygotowywanie wniosków dla Zarządu;
  • Udział w przygotowaniu i koordynacji transakcji związanych z przejęciem i sprzedażą nieruchomości;
  • Sporządzanie, negocjowanie i przetwarzanie wszystkich umów związanych z transakcją;
  • Wdrożenie odpowiednich wytycznych korporacyjnych;
  • Zapewnienie zgodności ze wszystkimi regulacjami prawnymi i wytycznymi korporacyjnymi związanymi z projektem wraz z pozostałymi działami w firmie;
  • Koordynacja AP & AR (odpowiedzialność za prawidłowe wystawianie faktur dostawców i podwykonawców, kontrolę fakturowania, sprawdzanie i księgowanie, monitorowanie przebiegów płatności, rabatów gotówkowych, monitowanie, poręczenie, etc.);
  • Podejmowanie odpowiednich działań kontrolnych i sprawozdawczych (w przypadku budżetu i ryzyk) dla porównania rzeczywistych celów, miesięcznego rachunku zysków i strat, sprawozdania z projektu, etc.;
  • Przygotowanie planów finansowych i monitorowanie cash-flow;
  • Koordynacja wszystkich spraw ubezpieczeniowych;
  • Zarządzanie spółkami (SPV);
  • Udział w procesie sprzedaży: odpowiedzialność za wszystkie kwestie handlowe i podatkowe.
Wymagania:
  • Przynajmniej 5 - 10 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego w branży, w tym na stanowiskach managerskich;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie;
  • Dogłębna znajomość podatków, rachunkowości i specyfiki projektów w branży Real Estate;
  • Wiedza w zakresie obsługi transakcji oraz prowadzenia procesów inwestycyjnych w branży deweloperskiej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Kompetencje techniczne i merytoryczne na wysokim poziomie;
  • Kultura biznesowa, umiejętności przywódcze, gotowość do podejmowania decyzji, pragmatyzm, umiejętności komunikacyjne;
  • Inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność wpływania na zespół i motywowanie innych do osiągania celów.
Oferujemy:
  • Dołączenie do czołowej spółki deweloperskiej na europejskim rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość uczestniczenia i wpływania na znaczące transakcje na rynku.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.