Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Fizjoterapeuta do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci
FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
Tychy
1201 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
Wymagania:
  • dyplom magistra fizjoterapii

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy

  • doświadczenie w zakresie fizjoterapii, szczególnie w pracy z dziećmi

  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:
  • ciepłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała
lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole