Fizjoterapeuta do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Tychy

221 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
Wymagania:
  • dyplom magistra fizjoterapii

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy

  • doświadczenie w zakresie fizjoterapii, szczególnie w pracy z dziećmi

  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:
  • ciepłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała
lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole

Poznaj stanowisko: Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta jest to osoba, która zajmuje się usprawnianiem pacjentów. Do zadań fizjoterapeuty należy: przygotowanie i wykonanie zabiegów w celu eliminowania pewnych chorób i dolegliwości oraz zapobieganie ich nawrotom lub postępowi u pacjenta. Fizjoterapia to duży dział rehabilitacji, na który składają się: kinezyterapia (terapia ruchem), fizykoterapia (terapia czynnikami fizycznymi - energią ...
Praca Fizjoterapeuta