• Specjalista - Edukator w Laboratorium o Nowych Technologiach

    Centrum Nauki Kopernik   Warszawa, Powiśle    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  część etatu
    4 dni
    W Laboratoriach inspirujemy do odkrywania i rozumienia otaczającego nas świata. Pokazujemy, że harmonijny rozwój cywilizacyjny wymaga nie tylko odkryć naukowych czy nowych rozwiązań, ale i refleksji nad ich konsekwencjami. W swojej pracy przygotowujemy warsztaty, podczas których pod naszą...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Fizyk Kraków
Fizyk w Laboratorium Dozymetrii Indywidualnej i Środowiskowej - Sekcja kontroli Dawek

Instytut Fizyki Jądrowej PAN
Kraków
praca stacjonarna
1604 dni temu

Ogłoszenie numer: 2799176, z dnia 2019-11-28

Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego

Polskiej Akademii Nauk

ogłasza konkurs na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: DSP/15/19

Opis stanowiska

  • obsługa aparatury pomiarowej,
  • obsługa bazy danych,
  • analiza wyników i sporządzanie sprawozdań i raportów,
  • sporządzanie statystyk,
  • kontakt z klientami laboratorium.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe po kierunku fizyka, fizyka techniczna lub fizyka medyczna,
  • zamiłowanie do wykonywania pomiarów,
  • wiedza z zakresu promieniowania jonizującego,
  • skrupulatna analiza wyników,
  • dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz zdolność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • umowa na zastępstwo,
  • stabilne warunki pracy.