Zobacz więcej ofert pracy

Flash designer

HYPERmedia
Warszawa
praca stacjonarna
6918 dni temu

Ogłoszenie numer: 12480, z dnia 2005-06-27

HYPERmedia

HYPERmedia to czołowa agencja interaktywna zajmująca się integracją rozwiązań e-marketingowych dla takich klientów, jak: PKO Bank Polski, Oracle, Procter&Gamble, PTC Era, Grupa PZU

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

opracowywanie koncepcji animacyjnych, tworzenie prezentacji multimedialnych, elementów gier, animacji i serwisów internetowych

Wymagania

biegła znajomość Macromedia Flash MX/MX 2004, dora znajomość języka Action Script, dobra znajomość programów graficznych, np. Photoshop, Corel, Illustrator, podstawowa znajomość html i css, podstawowa znajomość technik łączenia flasha z zewnętrznymi aplikacjami, kreatywność

Oferujemy

praca w doświadczonym i kreatywnym zespole, możliwosc doskonalenia swoich umiejetności, dostęp do najnowszych technologii, jedyną w swoim rodzaju atmosferę pracy, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła