Zobacz więcej ofert pracy

Flash Developer

Fotosmart.pl Sp z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4856 dni temu

Ogłoszenie numer: 132378, z dnia 2011-02-02

Firma Fotosmart.pl Sp. z o.o. jest stworzona przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży IT i rynku poligrafii. Projekt finansowany jest ze środków unijnych PARP.

Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka. Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 12/01-FD

Opis stanowiska

  • praca przy tworzeniu i wdrażaniu serwisów internetowych oraz prezentacji multimedialnych
  • planowanie, tworzenie i programowanie interaktywnych elementów oraz modułów flash serwisów internetowych, integracja z innymi warstwami aplikacji
  • poszukiwanie nowych, ciekawych, innowacyjnych rozwiązań

Wymagania

  • dobra znajomość PHP5, dobra znajomość MySQL
  • dobra znajomość projektowania obiektowego
  • dobra znajomość HTML, CSS, standardów W3C
  • bardzo dobra znajomość Flash, AS3
  • dobra znajomość pakietu Adobe CS4
  • samodzielność w prowadzeniu projektów i rozwiązywaniu problemów
  • mile widziana znajomość: SVN, Trac,Eclipse (aptana)

Oferujemy

  • pracę przy realizacji innowacyjnego projektu finansowanego ze środków unijnych
  • możliwość rozwoju i awansu w nowo tworzonych strukturach
  • atrakcyjne wynagrodzenie