Zobacz więcej ofert pracy

Fotograf produktowy

GOMEZ
Poznań
praca stacjonarna
2323 dni temu

Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, Twin-set, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie produktów do sesji fotograficznej,
  • Fotografia produktów odzieżowych (packshot),
  • Wsparcie bieżącej pracy Studia FOTO.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku fotografa,
  • Umiejętność profesjonalnej prezentacji produktów,
  • Znajomość programu Photoshop,
  • Doświadczenie w obróbce graficznej będzie dodatkowym atutem,
  • Odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły,
  • Kreatywność i pomysłowość,
  • Wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności wzornictwa.

Oferujemy:

  • Doświadczenie w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pełną wyzwań pracę wśród najlepszych marek modowych,
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze,
  • Kartę MultiSport i pakiet socjalny (opieka medyczna),
  • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji spółek z Grupy Gomez (ul. Diamentowa 9, 62-002 Suchy Las, będące współadministratorami danych) i akceptuję Politykę prywatności | HR Gomez Rekrutacja). Dane osobowe wymagane do wzięcia udziału w rekrutacji to: imię i nazwisko, dane adresowe, e-mail, telefon, dane dot. wykształcenia, doświadczenia, umiejętności i uprawnień, wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym, określone jako wymagane. Podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie uniemożliwia udział w rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące współadministratorów, zasad przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych i Twoich praw zawarte są w naszej Polityce prywatności | HR Gomez Rekrutacja.