Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Fotograf

Muzeum Historii Polski

Warszawa

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 2486246, z dnia 2019-06-03

Muzeum Historii Polski w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Fotograf

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: DBWS/04/2019/MHP

Opis stanowiska

  • wykonywania zdjęć architektury, obiektów muzealnych, bibliotecznych i archiwalnych znajdujących się w zbiorach różnych instytucji;
  • nadawania nazw utworzonym dokumentom fotograficznym zgodnie z przyjętym systemem ewidencji oraz ich katalogowanie;
  • postprodukcji plików referencyjnych powstałych w wyniku fotografowania;
  • przygotowania dokumentacji fotograficznej obiektów do dalszego udostępniania na potrzeby Muzeum i innych podmiotów;
  • dbania o zachowanie spójności jakościowej tworzonej dokumentacji fotograficznej oraz przeprowadzanie korekt.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie z zakresu fotografii lub studium z zakresu fotografii;
  • doświadczenie w świadczeniu usług w charakterze fotografa w muzeum, archiwum lub bibliotece;
  • doświadczenie w pracy w studio fotograficznym z oświetleniem błyskowym;
  • znajomość zasad digitalizacji zbiorów muzealnych opracowanych przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów;
  • umiejętność obsługi sprzętu fotograficznego o matrycy z rozdzielczością przynajmniej 40Mpx;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i oprogramowania do obróbki graficznej obrazu (np. pakiet Adobe);
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • zzatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej;
  • współpracę z zaangażowanym i zmotywowanym zespołem;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia.

Wymagane dokumenty:

  • Curriculum Vitae
  • List motywacyjny
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zawierające formułę o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Muzeum Historii Polski w Warszawie ul. Mokotowska33/35, w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ogólnym rozporządzeniem RODO".

Dokumenty prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@muzhp.pl w terminie do 19.06.2019 r., w tytule podając numer referencyjny DBWS/04/2019/MHP

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 i art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1- zwane dalej RODO, informuję, iż:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Muzeum Historii Polski w Warszawie, ul. Mokotowska 33/35, 00-560 Warszawa
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji dot. osoby współpracującej w charakterze Fotografa i nie będą udostępniane innym odbiorcom oraz nie będą wykorzystywane do procesów rekrutacji na inne stanowiska o ile nie wyrazi Pani/Pan na to zgody.
  3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego.
  4. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej ani przetwarzać danych w sposób zautomatyzowany.
  5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do 3 miesięcy od dnia zatrudnienia kandydata na stanowisko, po tym okresie zostaną zniszczone.
  6. Na podstawie art. 15 -21  RODO, przysługuje Pani/Panu prawo do:
    • żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, ich sprostowania (poprawiania), uzupełniania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem),
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO) z siedzibą w Warszawie 00- 193, ul. Stawki 2.
  7. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
  8. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Fotograf

Zawód fotografa polega na utrwalaniu osób, rzeczy, przyrody, martwej natury itp. za pomocą aparatu cyfrowego lub analogowego. Do głównych obowiązków fotografa należy: organizacja stanowiska pracy, planowanie działalności gospodarczej, dobieranie rekwizytów do ujęć fotograficznych oraz materiałów fotograficznych, wykonywanie różnego typu fotografii (portretowych, reklamowych i in.), ...
Fotograf Praca Fotograf

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Historii Polski.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (75)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (273)
Toruń (199)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (824)
Tarnów (99)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2262)
Radom (188)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (235)
Nysa (78)