Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Fotograf Kraków
Fotografik / Opiekun sklepów internetowych

SOLARISPOLSKA.PL SP. Z O.O
Kraków
praca stacjonarna
3646 dni temu

Ogłoszenie numer: 448924, z dnia 2014-05-28

Zajmujemy się produkcją i importem artykułów motoryzacyjnych
oraz ogólnoprzemysłowych od 20 lat.
Więcej o nas: www.top-tun.pl

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • fotografowanie produktów (packshot),
  • opieka nad sklepem internetowym (uzupełnianie ofert oraz opisów produktów, tworzenie krótkich filmików i umieszczanie ich na stronie),
  • opieka nad portalem allegro (uzupełnianie ofert oraz opisów produktów, tworzenie krótkich filmików i umieszczanie ich na stronie),
  • przygotowywanie do druku materiałów graficznych (przygotowanie opisów zdjęć produktów),
  • przygotowywanie wizualizacji produktów firmy.

Wymagania

  • niezbędne doświadczenie w pracy z produktami metalowymi (chrom, aluminium szczotkowane, stal nierdzewna) oraz plastikowymi o zróżnicowanych gabarytach (od 20 cm do 2 m). Przedmiotem fotografii są produkty oraz akcesoria motoryzacyjne,
  • kategoria zdjęć: packshot,
  • sprzęt fotograficzny: aparat Nikon lub Canon od 16 do 22 MPix + komplet obiektywów,
  • znajomość DTP,
  • umiejętność profesjonalnego prezentowania produktów,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku fotografika,
  • posiadanie własnego portfolio projektów przygotowywanych na potrzeby internetu,
  • dobra znajomość programu Photoshop oraz pakietu Adobe, obsługa systemu Mac OS,
  • odpowiedzialność, samodzielność w pracy i dbałość o szczegóły,
  • kreatywność, twórczość, i pomysłowość,
  • bardzo wysokie poczucie estetyki oraz umiejętność oceny atrakcyjności wzornictwa.

Oferujemy

  • pracę w interesującej branży,
  • ciekawą pracę pełną wyzwań,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę na miejscu w siedzibie firmy w Krakowie,
  • stabilne zatrudnienie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy,
  • pracę w interesującej branży.