Zobacz więcej ofert pracy

fotolaborant

Studio Kopiowania
Warszawa
praca stacjonarna
6027 dni temu

Ogłoszenie numer: 37575, z dnia 2007-12-13

www.studiokopiowania.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

fotografia legitymacyjna i studyjna, skanowanie, reprodukcja, retusz, konfekcja płyt i poligrafii, praca przy nadruku na płytach metodą sitodruku, obsługa klienta, utrzymanie porządku. Czas pracy: 8 godzin i 30 minut w przedziale godzinowym 9-19. (w tym zawarta przerwa 30 min). W miesiącu 2 pracujące soboty w godz. 10 -14, wszystkie niedziele i święta wolne.

Wymagania

Wykształcenie średnie, lub ukończoną szkołę fototechniczną. Dobrą znajomość systemu operacyjnego Windows i programu Photoshop. Osoby zorganizowane, spokojne, cierpliwe, lubiące pracę związaną z branżą fototechniczną i wideo. Znajomość podstawową języka angielskiego, obsługę urządzeń typu ksero, drukarka, skaner.

Oferujemy

Luźna atmosfera, zgrany zespół, wyrozumiały szef :) - zapraszamy do firmy z obłędną ilością zleceń, gdzie pracy nie widać końca, gdzie klient nie zawsze ma rację....