Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer (Angular)

Devire
Poznań, Poznań/Remote
praca stacjonarna
1798 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Poznań/Remote

Nr ref.: PL38441

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

For our Client - international IT company, delivering software solutions for business - we are currently looking for Front-End Developers.

Project's technologies stack:

Frameworks: Bootstrap, Angular

Environment: Kubernetess, Microservice architecture

Technologies: GIT,Azure Devops, Gitlab,HTML, CSS, Javascript,Nodejs

Localization: Poznań (Grunwald)

We seek candidates who have:

  • Experience with JavaScript (ES6) and Node.JS
  • Knowledge of asynchronous messaging protocols and asynchronous programming techniques (promises, observables, generators, async/await).
  • Angular 2+ and Typescript experience
  • Material design experience

It is vital that candidate would also have:

  • GIT experience - feature branches, merging, rebase, squash commits, pull requests, etc.
  • DevOps experience - automation of build and distribution processes
  • Backend experience - design of a fully automated, high availability micro service environment with vertical scaling and self discovery capabilities.

We offer:

  • Long-term B2B contract (via Devire)
  • Work at our Client's beauro in Ponzań
  • Multisport Card
  • Private healthcare

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.