Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Front-End Developer/ Full Stack Developer

Moorgate Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1953 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy softwareowej, będącej wiodącym dostawcą rozwiązań dla sektora bankowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/12/18/FSD/WAW
Zadania:
  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych i responsywnych graficznych interfejsów użytkownika używanych z aplikacjami webowymi dużej skali;
  • Współpraca z Product Ownerami przy dostarczaniu oprogramowania zgodnego z oczekiwaniami użytkowników końcowych;
  • Współpraca przy tworzeniu prototypów nowych rozwiązań i epik;
  • Używanie i rozwijanie frameworków front-endowych;
  • Współpraca z doświadczonymi członkami zespołu projektowego, którzy będą prowadzić Cię przez rozwój obecnego i przyszłych produktów;
  • Udział w udoskonalaniu narzędzi i procesów;
  • Udział w szkoleniach w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników jakościowych i wydajnościowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe IT lub pokrewne;
  • Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość jak największej ilości z wymienionych technologii- JSF, JavaScript, CSS, Bootstrap, JQuery, Spring;
  • Doświadczenie w rozwoju części backendowej aplikacji w Java z praktyczną znajomością JEE, Spring, Hibernate;
  • Dobre rozumienie aspektów związanych z projektowaniem aplikacji responsywnych oraz UX (doświadczenie w projektowaniu UX NIE jest wymagane);
  • Kreatywność i umiejętność proponowania własnych rozwiązań;
  • Umiejętność pracy w zespole SCRUMowym wykorzystującym metodyki zwinne i proces ciągłego dostarczania;
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.
Klient oferuje:
  • Stabilną pracę w firmie będącej jednym z wiodących dostawców rozwiązań dla sektora finansowego;
  • Pracę w doświadczonym zespołe Scrumowym składającym się z doświadczonych inżynierów oprogramowania, od których masz możliwość nauki tworzenia bardzo dobrej jakości kodu źródłowego;
  • Rozwój zawodowy i pracę przy zaawansowanych nowych technologiami;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, szkolenia, spotkania integracyjne);
  • Możliwość pracy w projektach realizowanych dla największych międzynarodowych firm z sektora finansowego przy rozwoju zaawansowanych technologicznie rozwiązań;
  • Przyjazną atmosferę pracy.