Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front End Developer

Codibly sp. z o.o. sp. k.
Kraków
praca stacjonarna
2145 dni temu
Codibly

W Codibly zmieniamy pomysły biznesowe naszych klientów z całego świata w zaawansowane aplikacje webowe. Naszą siłą jest wyjątkowy, zaangażowany i otwarty na zmiany zespół ekspertów, który podejmując się codziennych wyzwań dobrze się przy tym bawi.

Czy to brzmi jak miejsce pracy dla Ciebie? Skontaktuj się z nami.

O roli

Sukcesywnie rozwijamy nasz dział programistyczny. Jeżeli od trzech lat tworzysz front-end aplikacji z wykorzystaniem Angular 2+ lub React.js, potrafisz pracować w zespole oraz z klientem tak by oczekiwania stały się rzeczywistością to czekamy właśnie na Ciebie.

Localization: Kraków
Nr ref.: FEDEV/05/2018
Będziesz pracował z nami nad:
  • Rozwojem dedykowanych aplikacji webowych głównie dla branży energetycznej
  • Opracowaniem i integracją komponentów technologicznych
  • Wdrażaniem w życie wymagań określonych w specyfikacji technicznej
  • Pisaniem dokumentacji technicznej
  • Sprawną realizacją zadań z zespołem projektowym zgodnie ze SCRUM
Nasz zespół potrzebuje od Ciebie:
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w rozwoju zaawansowanych aplikacji webowych w projektach komercyjnych
  • Bardzo dobrych umiejętności w HTML5, CSS, JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości React.js lub Angular 2+
  • Wiedzy i doświadczenia w takich narzędziach developerskich jak SASS, LESS, Webpack
  • Dobrej znajomości systemu kontroli wersji Git
  • Dobrej znajomości testów jednostkowych – Jest
  • Pisania kodu zgodnie z dobrymi praktykami SOLID
  • Swobody w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość Typescript
  • Znajomość React+Redux
W zamian za Twoją pracę oferujemy Ci:
  • Realny wpływ na kształt projektów
  • Pracę w najnowszych technologiach z globalnymi klientami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (kontrakt B2B z bonusem wakacyjnym)
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świeże owoce każdego tygodnia
  • W każdy piątek wspólny lunch, który finansuje firma
  • Wspólne świętowanie sukcesów firmy
  • Biuro w Centrum Krakowa, bezpłatne miejsca parkingowe

#codibly, #codiblytechtalks

W swoim CV umieść poniższe klauzule:
Wyrażenie zgody na udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko: Front End Developer (nr FEDEV/05/2018)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Codibly sp. z o. o. sp. k. Z siedzibą przy ulicy Długiej 72 w Krakowie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Wyrażenie zgody na przyszłe rekrutacje:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Codibly sp. z o. o. sp. k. z siedzibą przy ulicy Długiej 72 w Krakowie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Codibly sp. z o. o. sp. k. Z siedzibą przy ulicy Długiej 72 w Krakowie, jako administrator danych osobowych, informuję Pana/ Panią, iż:
  • podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji;
  • Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
  • dane mogą być udostępniane przez Codibly wyłącznie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa polskiego;
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV.
  • Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
  • Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu ani udostępniane żadnym innym podmiotom, w tym zagranicznym, o ile obowiązek taki nie będzie wynikał bezpośrednio z obowiązującego prawa; Zostałem poinformowany o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO).
  • Aby cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysłać email na adres: biuro@codibly.com