Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Pearson Frank International
Warszawa
praca stacjonarna
2135 dni temu

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się w niszowych rolach z zakresu IT.  Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wyspecjalizowanego produktu oraz rynku świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: fdw050618

Frontend – Java Developer - JavaScript  – React – Angular – woj. Mazowieckie – Warszawa – Jeżeli chcesz rozwijać się we Front-endowych technologiach, to właśnie Ciebie poszukujemy. Szukamy osób z kreatywnym podejściem, zacznij zmiany ode dziś.

WYMAGANIA:
  • Znajomość programowania JavaScript z frameworkami: React, Redux i AngularJS,
  • Język angielski w stopniu zaawansowanym.

OFERTA:
  • Praca z wykwalifikowanym zespołem przy nowych projektach,
  • Możliwość długotrwałej współpracy, z szansą zmian między projektami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z umową o pracę,
  • Opieka medyczna,
  • Profesjonalny sprzęt i nowoczesne biura,
  • Płatne nadgodziny,
  • Szkolenia,