Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Pearson Frank
Szczecin
praca stacjonarna
2100 dni temu

Pearson Frank z wielką przyjemnością informuje, że jeden z naszych międzynarodowych Klientów w Szczecinie, firma typu Software House z silnie ugruntowaną pozycją na rynku, prowadząca projekty IT dla międzynarodowych firm, poszukuje specjalisty na stanowisko Front End Developera.

Niniejsza firma specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości rozwiązań IT, które są wykorzystywane na całym świecie i już od ponad 17 lat cieszy się statusem leadera w zakresie swojej branży.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: PF-FESZ-1405

W związku z rozwojem firmy oraz dużym zapotrzebowaniem na ich produkty, nasz Klient poszukuje
specjalisty na stanowisko:

Front End Developer

Region: zachodniopomorskie

OPIS STANOWISKA:

Pożądany kandydat będzie współodpowiedzialny za tworzenie części front-end oprogramowania: projektowanie, rozwój i testowanie.

Częste integracje produktów innych firm z platformą autorstwa naszego Klienta oraz nowości w branży są wspaniałym źródłem interesujących projektów: płatności, serwisy wirtualne, platformy Forex, oraz wiele innych.

WYMAGANIA:

  • Praktyczna znajomość: JavaScript, HTML, CSS
  • Wiedza z zakresu: Angular.js / Angular2 lub React
  • umiejętność samodzielnego wyboru rozwiązań napotykanych problemów
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Dodatkowo mile widziane:

  • Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Wyższe wykształcenie o profilu informatycznym
  • Chęć dalszego poszerzania własnych kompetencji,

OFERUJEMY:

  • konkurencyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover (rozbudowany pakiet - Program Specjalistyczny Plus)
  • brak delegacji - wyłącznie praca na miejscu w Szczecinie
  • nowoczesne biuro, budynek klasy A+, wydzielona kuchnia oraz strefa relaksu (darty, piłkarzyki)
  • przyjemną i szczerze niekorporacyjną atmosferę w pracy
  • pracę w silnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpraca na zasadzie B2B
  • ciekawe wyzwania przy projektach dla międzynarodowych klientów
  • możliwości rozwoju zawodowego