Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front End Developer

Pearson Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2074 dni temu

Pearson Frank International Ltd jest światowym liderem w rekrutacji Java / PHP / Web, oferujący więcej zleceń JAVA / PHP / Web niż jakakolwiek inna agencja. Na całym świecie mamy do czynienia zarówno z agencjami cyfrowymi, jak i użytkownikami końcowymi JAVA i PHP. Pearson Frank International Ltd działa jako Agencja Zatrudnienia w związku z tym wakatem.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 07,08SAWqtewkd

Mamy przyjemność ogłosić, iż pojawiła się niepowtarzalna okazja by dołączyć do jednego z najlepszych zespołów developerskich w Polsce. Jako członek zespołu będziesz pracował w oparciu o najnowsze technologie przy tworzeniu własnych produktów ramię w ramię z najlepszymi programistami w kraju!

Nasz Klient to globalny dostawca technologii w zakresie interaktywnych porad dotyczących produktów. Tworzą rozwiązania SaaS dla przedsiębiorstw, które są stosowane na stronach internetowych, w sklepach internetowych oraz w punktach sprzedaży wiodących sprzedawców detalicznych i marek. Firma powstała w 2006 roku jako startup ,która dynamicznie się rozwija i obecnie zatrudnia 100 specjalistów. Klient szczyci się swoim zespołem pracowników i stwarza im warunki do rozwoju zawodowego by stopniowo zapewniać coraz wyższy poziom świadczonych usług.

Wymagania:
  • Wcześniejsza praca w oparciu o JavaScript, jQuery i AngularJS
  • Język angielski komunikatywny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
W zamian oferujemy:
  • Pozytywną atmosferę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace oraz obszerny budżet szkoleniowy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. bonusy finansowe, prywatna opieka medyczna ubezpieczenie, budżet szkoleniowy i wiele innych)
  • Pracę przy  międzynarodowych projektach (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Austria )