Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

ADVOX Studio
Poznań
praca stacjonarna
1990 dni temu

wynagrodzenie: 5000-10000 zł netto+bonusy | pełen etat | Poznań
(UP lub B2B)

Advox to poznański software house z 10 letnim doświadczeniem. Obecnie nasz zespół tworzy 50 osób, w tym 30 programistów. Cały czas rośniemy i rozwijamy się, powiększając jednocześnie nasze skrzydło front-endowe. Staramy się nieustannie rozwijać, uczestniczyć w ciekawych szkoleniach i konferencjach oraz inwestować w nowoczesne narzędzia do pracy. Specjalizujemy się głównie w Magento oraz Zend/Symfony3.

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS3 i standardów oraz technologii RWD,
  • bardzo dobra znajomość bibliotek JavaScript,
  • biegłość w obsłudze prostych programów graficznych,
  • wyczucie estetyki i znajomość zasad UX,
  • znajomość GIT lub innego systemu kontroli wersji,
  • j. angielski (dokumentacja),
  • znajomość Gulp, Grunt,
  • znajomość preprocesorów CSS,
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w JavaScript.

MILE WIDZIANE:
  • podstawowa znajomość PHP (zwłaszcza OOP),
  • doświadczenie w pracy przy projektach na Magento, szczególnie Magento 2,
  • znajomość requireJS.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę (lub inną formę, którą preferujesz),
  • bonusy za rozwój (własny i projektu),
  • udział w ciekawych międzynarodowych projektach,
  • dużo trudnych problemów do rozwiązania,
  • szkolenia i możliwości rozwoju w innych technologiach,
  • pizzę co piątek, masaże w biurze co drugi tydzień,
  • luźną, ale zorganizowaną atmosferę,
  • kartę MultiSport za darmo,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • i wiele innych ciekawostek.
Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Marta Meler, Armand Przygodzki ADVOX Studio, ul. Świętokrzyska 71, 62-800 Kalisz
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - info@advox.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat wyznaczony przez administratora
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne."