Front-End Developer

Power Media

Kraków

2 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: KrakówNr ref.: FD/KRK/JW

Dla klienta poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za projektowanie i programowanie warstw Front-End aplikacji internetowych i aplikacji desktopowych.

Zakres obowiązków :

  • Projektowanie i implementacja warstw Front-End aplikacji internetowych i aplikacji desktopowych na podstawie dostarczonych projektów graficznych i wymagań biznesowych.
  • Wsparcie zespołu w projektowaniu interfejsu użytkownika.
  • Współpraca z kierownikiem projektu, zespołem developerskim i testowym oraz działem QA w celu zapewnienia jakości tworzonego oprogramowania.
  • Dbanie o jakość kodu i wydajność tworzonej aplikacji.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość udziału w ambitnych, międzynarodowych projektach z zakresu IoT i telematyki.
  • Ścisła współpraca z międzynarodowym potentatem w produkcji urządzeń telematycznych.
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole projektowym.
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Karta sportowa Multisport.
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
  • Ciekawe benefity pracownicze.

Forma umowy: umowa na czas określony lub nieokreślony

Wymiar pracy: pełny etat

Warunki wynagrodzenia: do negocjacji

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Programista Front-End.
  • Bardzo dobra znajomość Angular 2+, TypeScript, JavaScript, HTML5, CSS3, XML.
  • Doświadczenie w pracy zespołowej z podziałem na role programistów frontendowych i backendowych.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Znajomość RxJS.
  • Znajomość Node.js.
  • Znajomość zagadnień związanych z Continous Integration i budowania aplikacji z użyciem Mavena.
  • Znajomość tematyki CMS.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Klauzula zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Poznaj stanowisko: Front-end Developer
Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Praca Front-end Developer