Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Warszawa

24 dni temu

PKO BP Finat Sp. z o. o. oferuje kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych. Ponadto świadczy usługi outsourcingu kadr IT – bodyleasingu. (Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 10968).

 

PKO BP Finat Sp. z o.o. poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w Warszawie na stanowisko:

Front-End Developer

Miejsce pracy: Warszawa


Zakres obowiązków

 • tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe przy wykorzystaniu najlepszych praktyk programowania,
 • projektowanie responsywnych i nowoczesnych aplikacji front-endowych,
 • opracowywanie i obsługa testów jednostkowych oprogramowania,
 • dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie code review,
 • przygotowanie/aktualizacja technicznej dokumentacji poprojektowej.

Poszukiwane kompetencje

 • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne),
 • min. 3-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji webowych
 • Znajomość i doświadczenie w pracy z technologiami:
  • HTML5, CSS3, bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6/ES7), TypeScript, Bootstrap, ReactJS (Saga, Redux), jQuery, TSlint/JSLint, Webpack, Gulp/Grunt, Node.js, NPM, Preprocesor SASS/LESS, wzorców projektowych OOP, Webserwisy REST, W3C
 • znajomości systemu kontroli wersji Git,
 • znajomość zagadnień z optymalizacji i wydajności aplikacji,
 • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

Mile widziane:

 • doświadczenie w pracy z Jenkins/Jira Confluence,
 • znajomość narzędzi ciągłej integracji CI/CD,
 • doświadczenie w pracy w zespole Scrum,
 • znajomość techniki TDD.

Oferujemy

 • umowa o pracę,
 • pracę w doświadczonym zespole, przy rozwoju jednej z największych platform integracyjnych w kraju,
 • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny,
 • konkurencyjne wynagrodzenie,
 • pakiet benefitów,
 • profesjonalny system szkoleń.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PKO BP PKO Finat sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Grójecka 5, 02-019 Warszawa) podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych PKO BP PKO Finat sp. z o.o., podmiotów z grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A.* oraz innych podmiotów, dla których PKO BP PKO Finat sp. z o.o. świadczy usługi dostarczania zasobów ludzkich, co obejmuje m.in. przekazanie moich danych osobowych wskazanym podmiotom w zakresie niezbędnym do organizacji procesów rekrutacyjnych.


Możesz wycofać powyższą zgodę w dowolnym momencie, jednakże nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed wycofaniem zgody. Zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email: rekrutacja@finat.pl lub na adres pocztowy: PKO BP PKO Finat sp. z o.o., ul. Grójecka 5, 02-019 Warszawa.


*Lista podmiotów dostępna jest pod adresem: http://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/


Administratorem Twoich danych jest PKO BP PKO Finat sp. z o.o. („PKO Finat”). PKO Finat przetwarza Twoje dane podane w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebrane podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. PKO Finat przetwarza te dane w celu prowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zapewnienia bezpieczeństwa usług i danych, w celu archiwizacyjnym i statystycznym, wykonania obowiązków wskazanych przepisami prawa czy też dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Podstawą prawną przetwarzania są: Twoja zgoda, przepisy prawa lub prawnie uzasadnione interesy PKO Finat. PKO Finat przekaże Twoje dane osobowe podmiotom z grupy kapitałowej PKO Banku Polskiego S.A.*, innym podmiotom, dla których świadczy usługi dostarczania zasobów ludzkich, a także swoim podwykonawcom. Masz prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do wycofania zgody, prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Kliknij by dowiedzieć się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych przez


https://www.finat.pl/o-nas/kariera/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/

Poznaj

PKO BP Finat Sp. z o.o.

Oferujemy kompleksowe usługi agenta transferowego i usługi pomocnicze z wykorzystaniem tworzonych przez naszych najlepszych specjalistów rozwiązań informatycznych, operacyjnych i infrastrukturalnych.

Nasze usługi kierujemy do uczestników  rynku kapitałowego koncentrując się na funduszach inwestycyjnych, otwartych funduszach emerytalnych i ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych, które poszukują zewnętrznego partnera w realizacji usług agenta transferowego i usług księgowości funduszy.

Poznaj stanowisko: Front-end Developer 
Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Praca Front-end Developer