Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Rockitworks Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1353 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 2020/08/FRONT

O nas

  • Świadczymy usługi IT dla międzynarodowych firm telekomunikacyjnych, finansowych oraz mediów cyfrowych
  • Klienci cenią nas za dobrą znajomość rynku, wysoką jakość usług oraz rzetelność
  • Nasze zespoły wyróżniają się zaangażowaniem i pasją z jaką realizujemy każde przedsięwzięcie
  • Oferujemy elastyczne warunki pracy, umożliwiające połączenie celów zawodowych z życiem prywatnym

O Tobie

  • Przynajmniej od 4 lat tworzysz kod po stronie front-end
  • Znasz praktyczne aspekty CSS (układy, typografia, preprocesory)
  • Masz bardzo dobrze opanowaną koncepcję JavaScript
  • Korzystasz z frameworków (Bootstrap, React.js, Angular.js)
  • Znasz protokół HTTP i zasady projektowania interfejsu API REST
  • Pracujesz w Git, Jira, BitBucket
  • Nie jest Ci obca metodyka Unit Testing
  • Wiesz na czym polega praca w zespołach agile
  • Chcesz się uczyć i rozwijać

Nasza Propozycja dla Ciebie

  • Będziesz pracować na projektach dla największych międzynarodowych korporacji i „brandów”
  • Do Twoich zadań należeć będzie m.in. analiza wymagań, projektowanie i tworzenie oprogramowania, testowanie kodu, przygotowywanie dokumentacji
  • Zaoferujemy współpracę w dogodnym dla Ciebie modelu, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Dobierzemy projekty i zadania do Twoich oczekiwań, zapewniając Ci możliwość pracy zdalnej lub w ograniczonym wymiarze czasu
  • Zapewnimy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia, umiejętności oraz odpowiedzialności
  • Będziemy wspierać Twój rozwój zawodowy, oferując miejsce w kolejnych interesujących projektach oraz pomagając Ci w optymalizacji Twojej ścieżki rozwoju
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."