Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

eobuwie.pl S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
1224 dni temu

obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Wrocław
Jakie będą Twoje zadania:
  • Budowa i utrzymanie frontendu w Vue.js,
  • Tworzenie uniwersalnych komponentów,
  • Tworzenie nowatorskich i wysokowydajnych rozwiązań technicznych w filozofiach mobile first oraz data driven,
  • Pisanie testów jednostkowych oraz robienie review kodu swoim kolegom,
  • Przekształcanie projektów graficznych w wysokiej jakości kod.
Szukamy osoby która:
  • Ma co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Frontend Developera,
  • Ma doświadczenie w pracy z nowoczesnymi frameworkami JavaScript (Vue, React, Angular),
  • Czuje się swobodnie w takich dziedzinach jak: responsive web design, mobile friendly web design oraz doskonale rozumie się z Zespołem UX,
  • HTML, CSS i JavaScript ma w małym palcu ;)
  • Podczas tworzenia stron, zawsze pamięta o Zespole SEO i wykorzystuje ich ekspercką wiedzę, którą bardzo chętnie się dzielą,
  • Jest kreatywna, lubi rozwiązywać problemy i ma doskonałą samoorganizację,
  • Ma bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, lubi pracować w zespole,
  • Ceni sobie dbanie o wysoką jakość kodu, lubi pisać testy jednostkowe i dogaduje się z zespołem QA ;)
Świetnie jeśli dodatkowo:
  • Masz doświadczenie w branży e-commerce,
  • Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji PWA,
  • Pracowałeś w metodyce SCRUM.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań