• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end (Vue.js) Developer

Devire
Warszawa, Warsaw
praca stacjonarna
1537 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warsaw

Nr ref.: PL41024

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za wygląd platformy jednej z wiodących marek odzieżowych w Europie
  • Wsparcie rozwoju, utrzymania i implementacji nowych funkcjonalności platformy sprzedażowej
  • Udział w szeroko zakrojonych globalnych projektach omnichannel
  • Zarządzanie procesem dostarczania rozwiązań – developmentem, testami, wdrożeniem
  • Tworzenie specyfikacji technicznej
  • Eskalacja wyzwań oraz sugerowanie i implementacja alternatywnych rozwiązań
  • Efektywna praca w zespole i odpowiedzialność za własny zakres zadań we wszystkich projektach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Vue.js i narzędzi z nim powiązanych
  • Mocnym atutem będzie znajomość Magento 2x, Knockout
  • Bardzo dobra znajomość vanilla js (es6, es7, es8)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Bardzo dobra znajomość css (flex, scss) oraz html
  • Znajomość nowoczesnych sposobów pisania aplikacji (mobile first, offline first, rwd, pwa)
  • Zmysł i wyczucie UX
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.