• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    7 godz.
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Front-end Developer Poznań
Front-End Web Developer (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Capgemini Polska Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1971 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Nr. ref.: 02/67B/Poz

Opis stanowiska:

Jako Front-End Web Developer będziesz tworzyć aplikacje indywidualne, skrojone na potrzeby Klienta oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy firmy na podstawie międzynarodowych standardów.

Do zakresu Twoich zadań będzie należeć tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych lub mobilnych opartych na nowoczesnych technologiach (m.in. Angular, React, HTML5).

Profil idealnego kandydata:
  • praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML5, CSS3 oraz narzędzi: NodeJS, Gulp lub Bower;
  • mile widziana też znajomość: Angular, React, AngularJS lub Aurelia oraz doświadczenie w mobilnych aplikacjach hybrydowych opartych na: PhoneGap lub Cordova lub IONIC
  • umiejętność programowania w językach obiektowych (np. Java) lub podstawowa znajomość programowania aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“