Front-End Web Developer (z podstawowym j. niemieckim)

Power Media

Poznań

19 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: PoznańNr ref.: FDC/WRO/JW

Dla klienta poszukujemy osoby na stanowisko Front-End Web Developer z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

Jako Front-End Web Developer będziesz tworzyć aplikacje indywidualne, skrojone na potrzeby klienta oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces wytwarzania oprogramowania. Praca nad oprogramowaniem odbywa się z użyciem popularnych języków programowania (JavaScript, TypeScript, Java), w oparciu o nowoczesne technologie,narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy na podstawie międzynarodowych standardów.

Do zakresu Twoich zadań będzie należeć tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych i/lub mobilnych opartych na nowoczesnych technologiach (m.in. Angular, React, Ionic oraz innych).

Profil idealnego kandydata:

  • praktyczna znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML5, CSS3, komunikacji z serwerem opartej na REST oraz podstaw platformy Node.js wraz z narzędziami takimi jak Webpack czy Gulp;
  • mile widziana znajomość: Angular, React lub Vue oraz doświadczenie w mobilnych aplikacjach hybrydowych budowanych za pomocą frameworków/narzędzi: PhoneGap, Apache Cordova, GraphQL lub Ionic;
  • umiejętność programowania w językach obiektowych (np. Java) lub podstawowa znajomość programowania aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem;
  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (firma oferuje intensywny kurs języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Nasz Klient oferuje:

  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport,
  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • wyjazdy integracyjne;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Klauzula zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Poznaj stanowisko: Front-end Developer
Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Praca Front-end Developer