Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    6 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Web Developer

netPR.pl sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3689 dni temu

Ogłoszenie numer: 419044, z dnia 2014-04-16

netPR.pl sp. z o.o. jest firmą technologiczną, która rozwija i udostępnia w modelu SaaS oprogramowanie internetowe wspomagające komunikację. Specjalizuje się w rozwijaniu systemów prasowych z technologią wideo, systemów wideokonferencyjnych oraz serwisów relacji inwestorskich.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 031402

Opis stanowiska

  • tworzenie, modyfikacja i utrzymanie witryn internetowych w technologii XSLT – z użyciem HTML, CSS, JavaScript i edytorów graficznych

Wymagania

  • dobra znajomość HTML i CSS w standardach w3c
  • podstawowe umiejętności z zakresu edycji grafiki
  • znajomość JavaScript
  • znajomość języka angielskiego
  • rzetelność, systematyczność i komunikatywność
  • nie wymagamy znajomości XSLT, ale Kandydat musi wykazać się entuzjazmem koniecznym do intensywnej nauki

Oferujemy

  • odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie technologicznej
  • nowoczesne stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym, zgranym i kreatywnym zespole SCRUM’owym