Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend (Angular) Developer

Devire
Wrocław
praca stacjonarna
1720 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Wrocław

Nr ref.: PL39122

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy specjalisty na stanowisko Frontend (Angular) Developer.

Oczekiwania:

  • Około 2 lata doświadczenia w programowaniu systemów webowych frontendowych
  • Znajomość Angular 2+, TypeScript, , JS
  • Znajomość HTML5/CSS3, BEM
  • Doświadczenie z REST API, Websocket, RPC
  • Podstawy Flux/Redux
  • Doświadczenie w testach kodu – Karma/Jasmine
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Webpack, Angular CLI
  • Google Material Design
  • Docker, Rancher CI/CD
  • Jira

Obowiązki:

  • Implementacja zadań w języku Typescript z użyciem frameworka Angular 2/4/5
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca w zespole scrumowym

Oferujemy:

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pracę w najnowszych technologiach
  • Udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach
  • Przyjazną i nieformalną atmosferę pracy (no open space, no dress code)
  • Nowoczesne biuro z parkingiem podziemnym oraz boksem na rowery (i prysznicem),
  • Elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00)
  • Kartę Multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej (Enelmed lub Dolmed), lekcje angielskiego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.