Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Frontend Developer – Desing System Lead

Nationale-Nederlanden
Warszawa
praca stacjonarna
1388 dni temu

Widzisz te benefity i szeroko się uśmiechasz:
  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym Powiślu
  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości
  • Elastyczny czas pracy
  • Wirtualne zajęcia dla dzieci (animacje, programowanie, gimnastyka)
  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu
  • Sekcje sportowe i fitness online oraz parking rowerowy
Nasza oferta jest dla Ciebie jeśli:
  • posiadasz 5 lat doświadczenia jako frontend w różnych technologiach
  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z React
  • wyróżnia Cię dobra znajomość TypeScript
  • efektywnie współpracujesz w zespole
  • cechuje Cię bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
  • posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • uważasz, że współpraca w oparciu o umowę B2B to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z Angular lub Vue
  • znajomość React Native
  • znajomość metodyki scrum
  • kreatywność i zmysł estetyczny
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • rozwój aplikacji w technologii React, TypeScript
  • dbanie o jakość kodu, wykonywanie code review
  • aktywny udział przy projektowaniu UX/UI
  • rozwój desing systemu w grupie NN
  • uzgadnianie standardu i szerzenie najlepszych praktyk z innymi developerami
  • poznanie celów biznesowych i przełożenie ich na możliwe rozwiązania technologiczne
  • wspieranie mniej doświadczonych programistów

Dołączdonas!