• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    4 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Front-end Developer Warszawa
Frontend Developer / Ruby on Rails

Connectis_
Warszawa
praca stacjonarna
2193 dni temu
Nr ref.: 7081/KK
Lokalizacja

Warszawa

Wynagrodzenie

9 000 - 11 000 PLN

Obszar

IT

Start

Maj - Czerwiec 2018

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Rozwój projektu przy wykorzystaniu Ruby on Rails
  • Współpraca z zespołem technicznym i biznesowym
  • Udział w wytwarzaniu oprogramowania na każdym z jego etapów procesu wytwórczego
  • Współpraca z innymi Developerami w metodyce SCRUM
Wymagania:
  • Zaawansowana znajomość Ruby on Rails
  • Zaawansowana znajomość JavaScript
  • Min. rok doświadczenia w wytwarzaniu oprogramowania
Mile widziane:
  • PostgreSQL
  • Java
Oferujemy:
  • Po okresie wdrożenia możliwość pracy zdalnej
  • Parking
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich.
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
Lokalizacja

Warszawa

Obszar

IT

Start

Umowa B2B

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: