Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Pearson Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
1963 dni temu

Pearson Frank International jest światowym liderem świadczącym usługi rekrutacyjne specjalizującą się w niszowych rolach z zakresu IT.  Zajmujemy się wyłącznie poszukiwaniem Java (J2EE / J2SE / Android), PHP i Web Development specjalistów w Polsce i na 45 różnych rynkach światowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości wyspecjalizowanego rynku  świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji.

Miejsce pracy: Wrocław

Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • Opracowanie nowej aplikacji do handlu on-line
  • Rozwiązywanie trudnych problemów w nieszablonowy sposób
  • Pisanie najwyższej jakości kodu

Wymagania:

  • Doświadczenie w komercyjnym programowaniu – 3 lata
  • Bardzo dobra znajomość środowisk Java 8
  • znajomość HTML 5 i JavaScript
  • Doświadczenie w Spring framework oraz React
  • biegłość w testowaniu jednostek JavaScript
  • Wysoka motywacja i ciągłe dążenie do sukcesu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowa o pracę albo B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne szkolenia
  • Nowoczesne biuro w centrum miasta
  • Bogaty pakiet benefitów m. in. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport
  • Dobra atmosferę pracy