Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Nowoczesna Firma S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4200 dni temu

Grupa biznesowa Nowoczesna Firma SA - jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych (prestiżowe wyróżnienie Deloitte 50 Technology Fast), realizująca szereg innowacyjnych projektów internetowych - zarówno z zakresu portali internetowych, jak i web-aplikacji i aplikacji mobilnych dla sektora usług B2B, - zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: Web-30/praca

Główne zadania:
  • tworzenie i rozwijanie nowoczesnego i zaawansowanego systemu CMS
Wymagamy:
  • bardzo dobra znajomość technologii internetowych: HTML 5,  CSS 3
  • bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz frameworka JQuery
  • doświadczenie z dziedziny UX
  • doświadczenie w pracach nad projektami internetowymi
  • doświadczenie w pracy w grupie
  • otwartość i kreatywność
  • dbania o detale i skalowalność aplikacji
  • chęci rozwoju osobistego oraz podnoszenia swoich umiejętności zawodowych
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w dużym zespole projektowym
Mile widziane:
  • znajomość obiektowego PHP oraz frameworka Zend
  • znajomość SVN lub innego systemu kontroli wersji
  • wykształcenie wyższe lub student/studentka kierunku informatyka bądź pokrewne
Oferujemy:
  • stała praca w młodym i prężnie rozwijającym się Zespole
  • innowacyjna firma, przyjazna atmosfera, inspirujące pomysły na rozwój
  • stabilne wynagrodzenie
  • po okresie próbnym - dodatkowe pakiety zależne od efektów i zaangażowania
  • perspektywy awansu i rozwoju zawodowego
  • stabilne konkurencyjne wynagrodzenie
Dodatkowe informacje:

Forma współpracy: praca na miejscu w biurze w Warszawie
Knowledge Village

ul. Wiertnicza 141

Warszawa - Wilanów, Polska
temat wiadomości powinien zawierać nr ref Web-30

Nowoczesna Firma Sp. z o.o.zastrzega sobie prawo do rejestracji i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Na CV (życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust.nr 133 poz.883/.Zgoda obejmuje również przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacyjnych podejmowanych przez Nowoczesną Firmę Sp. z o.o.w przyszłości. Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów , że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.