Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

BPO International
Warszawa
praca stacjonarna
1723 dni temu

Stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Do Twoich zadań będą należeć:
  • Tworzenie szablonów stron RWD w oparciu o HTML, CSS, JavaScript,
  • Optymalizacja i modyfikacja istniejących stron,
  • Code review,
  • Testowanie,
  • Współpraca z zespołami programistów.
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości języków wykorzystywanych do tworzenia i prezentowania stron internetowych (HTML5, CSS3, JavaScript)
  • Bardzo dobrej znajomości frameworków i narzędzi: Bootstrap, Foundation, Sass, LESS, jQuery, webpack
  • Mile widziane: SVN, GIT, Adobe Photoshop, PHP
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,
  • Poczucia humoru i entuzjazmu (warunek konieczny),
  • Odpowiedzialności za wyniki pracy, dobrej organizacji i umiejętności współpracy w zespole.
Co oferujemy w zamian?
  • Dużą dawkę wiedzy i wsparcie merytoryczne,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy w młodym i kreatywnym zespole,
  • Elastyczny czas pracy i formy zatrudnienia,
  • Dofinansowanie do benefitów sportowych i możliwość objęcia prywatną opieką medyczną.

Brzmi ciekawie? Nie zwlekaj!