• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

FrontEnd Developer

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA
Warszawa
praca stacjonarna
1303 dni temu

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Administrowanie, praca nad rozbudową stron internetowych Corten Medic
  • Tworzenie dedykowanych stron/landing page i podstron internetowych.
  • Optymalizacja i naprawa błędów stron internetowych.
  • Współpraca z partnerami, agencjami w zakresie realizacji zadań
  • Zachowywanie tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić firmę Corten Medic na szkodę oraz przestrzeganie przepisów o tajemnicy służbowej i gospodarczej firmy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne /ew. w trakcie
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań
  • Znajomość narzędzi informatycznych z zakresu budowania stron internetowych
  • Znajomość podstaw języka HTML, CSS,  JavaScript
  • Znajomość pakiety MS Office
  • Dyspozycyjność
  • Sumienność, uczciwość i wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
  • Możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin
  • Pracę nad ciekawymi, nowoczesnymi i długofalowymi projektami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w Warszawie (02-784),przy ul. Dunikowskiego 10 w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

a w przypadku zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Spółki z Grupy Corten Medic.
W przypadku nie umieszczenia odpowiedniej klauzuli Pana/Pani aplikacja nie weźmie udziału w procesie rekrutacyjnym.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych są Spółki z Grupy Corten Medic z siedzibą w 02-784 Warszawie, ul. Dunikowskiego 10 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Ponadto w każdej chwili mogą Państwo cofnąć na przetwarzanie danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych przez nas na podstawie zgody. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez administratora danych osobowych przed wycofaniem zgody.