Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend Developer

Nask
Warszawa
praca stacjonarna
1162 dni temu

Obecnie poszukujemy osoby, która swoimi zdolnościami z zakresu frontendu zasili grono specjalistów i naukowców tworzących złożone systemy cybersecurity.

Zapewniamy możliwość rozwoju w wybranym przez Ciebie kierunku, nie musisz ograniczać się do frontendu. Jeżeli masz ambicje naukowe – w Centrum Badań i Transferu Technologii pomożemy Ci je zrealizować.

W pierwszym projekcie zmierzysz się z prezentacją wyników analiz Big Data, tworzeniem paneli raportujących, które zapewniają interaktywną eksplorację danych.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • implementowanie nowych funkcjonalności, naprawa wykrytych błędów, udział w tworzeniu architektury oprogramowania, tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych, przegląd kodu, udział w spotkaniach projektowych, tworzenie dokumentacji technicznej
Od Kandydatów oczekujemy:
  • solidnej wiedzy i rozwiniętych umiejętności w zakresie technologii frontend-owych (HTML5, CSS3 oraz JavaScript), pozwalających na wdrożenie projektu graficznego w rzeczywistość webową,
  • bardzo dobrej znajomości frameworków oraz narzędzi pracy frontend developera: React, TypeScript, Bootstrap, Redux i innych,
  • zainteresowania nowoczesnymi technologiami i wzorami stworzenia aplikacji internetowych,
  • udostępnienia portfolio wykonanych projektów,
  • doświadczenia w tworzeniu responsywnych interfejsów użytkownika (UI/UX),
  • wiedzy na temat testowania aplikacji JavaScript,
  • aktywnej postawy, chęci do uczenia się i dzielenia wiedzą.
Dodatkowym atutem będą:
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji internetowych,
  • znajomość technologii REST,
  • znajomość baz danych (relacyjnych oraz NoSQL),
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Równowagę między pracą a życiem osobistym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Współpracę z ekspertami w branży
  • Udział w szkoleniach i konferencjach
  • Naukę języka angielskiego w godzinach pracy
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Biuro w dogodnej lokalizacji