• Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

    Medicover Sp. z o.o.   Warszawa, Al. Jerozolimskie 96    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / zlecenie
    3 dni
    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp; Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów; Analiza statystyk i wyników...
Zobacz więcej ofert pracy

Frontend / Full Stack Developer

SATLAN Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
2282 dni temu

Ogłoszenie numer: 1889108, z dnia 2018-01-19

Firma SATLAN zajmuje się wdrożeniami systemów telekomunikacyjnych dla telewizji i transmisji danych. Współpracując z wieloma międzynarodowymi producentami i instytucjami, firma Satlan aktywnie uczestniczy w rozwoju najnowszych technologii. Klientami firmy są operatorzy sieci telekomunikacyjnych oraz nadawcy oferujący dostęp do nowoczesnych usług telewizyjnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za projektowanie, R&D oraz rozwój interfejsów graficznych dla urządzeń końcowych oraz do panelu administracyjnego, w technologiach takich jak: Angular JS, React, React Native, Redux. Do realizacji niektórych funkcjonalności niezbędne będzie również wykonanie prac przy API.

Projekt dotyczy jednego z naszych flagowych produktów, jakim jest platforma usług multimedialnych (m.in. Live TV, Catch Up, VOD) dla szerokiej gamy urządzeń końcowych (PC, smartfony, STB, Smart TV, …). Do transmisji video wykorzystywane są takie technologie jak: RTSP, smooth streaming, HLS, DASH, itd. Sercem systemu jest działający w środowisku rozproszonym serwer, którego fundamenty architektury stanowią technologie takie jak: Java 8, Spring, Cassandra 3.x Hazelcast, Solr czy też Apache Camel.

Wymagania

  • doświadczenie w języku javascript (ES5)
  • doświadczenie w GUI fremworkach js (np. react.js, angular 1.x, angular 2+, vue.js )
  • znajomość (przynajmniej) podstawowych funkcjonalności standardu ES2015 (ES6)
  • doświadczenie w pracy z web service’ami (REST, SOAP, itd.)
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu kontroli wersji, preferowany Git

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w środowisku Linux
  • doświadczenie w języku Java, C# lub C++
  • praca z systemami rozproszonymi
  • doświadczenie z react native
  • doświadczenie z bibliotekami responsive web design (np. Bootstrap, foundation, metarial design)
  • doświadczenie z frameworkami implementującymi flux (redux, mobx)
  • znajomość frameworków testujących: mocha, jasmine, jest
  • znajomość narzędzi gulp, grunt, webpack, less, sass

Oferujemy

  • interesującą pracę w zgranym zespole i międzynarodowym otoczeniu
  • duży wpływ na rozwój projektu
  • dostęp do najnowszych technologii branżowych
  • dużą samodzielność w pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i możliwość awansu