Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer / Fryzjerka

Randstad Polska Sp. z o.o.
Zabrze
praca stacjonarna
1173 dni temu

Jeśli chcesz pracować w salonie, w którym masz chęć rozwoju, lubisz przebywać w miłej atmosferze oraz nie boisz się wyzwań stawianych przez wymagających klientów? Nie czekaj- Wyślij swoje CV!

Zabrze
oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie stałe plus % od obrotu (15-33%)
  • standard pracy na wysokim poziomie
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia wewnętrzne
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (8:00-16:00; 12:00-20:00)
  • miłą atmosferę w pracy
  • zatrudnienie od zaraz
zadania
  • samodzielne wykonywanie zadań fryzjerskich
  • profesjonalna obsługa klienta
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości

oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • min 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • min wykształcenia zawodowego
  • zaangażowania
  • profesjonalnego podejścia do zawodu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47