Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer / Fryzjerka

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zabrze

13 dni temu

Jeśli chcesz pracować w salonie, w którym masz chęć rozwoju, lubisz przebywać w miłej atmosferze oraz nie boisz się wyzwań stawianych przez wymagających klientów? Nie czekaj- Wyślij swoje CV!

Zabrze
oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie stałe plus % od obrotu (15-33%)
  • standard pracy na wysokim poziomie
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia wewnętrzne
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (8:00-16:00; 12:00-20:00)
  • miłą atmosferę w pracy
  • zatrudnienie od zaraz
zadania
  • samodzielne wykonywanie zadań fryzjerskich
  • profesjonalna obsługa klienta
  • utrzymywanie miejsca pracy w czystości

oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • min 3-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku pracy
  • min wykształcenia zawodowego
  • zaangażowania
  • profesjonalnego podejścia do zawodu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Fryzjer
Fryzjer to specjalista, który zajmuje się strzyżeniem włosów, pielęgnacją, czesaniem, układaniem, farbowaniem, myciem oraz goleniem zarostu. Zawód fryzjera należy do grupy zawodów usługowych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe - zdobyty w szkole zawodowej lub technikum o profilu fryzjerskim. Poza tym mieć ...
Praca Fryzjer