Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer / Fryzjerka

La MakeUp Sp. z o.o.
Warszawa, Wola Park
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
568 dni temu

Ogłoszenie numer: 7565430, z dnia 2022-10-23

La Makeup Sp. z o.o.

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce w związku z nowo otwieranym salonem fryzjerskim MAKEUP Beauty Atelier poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wola Park

Opis stanowiska

  • Samodzielne strzyżenie damskie / męskie,
  • koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton,
  • wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie,
  • czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta,
  • aktywna sprzedaż usług i produktów salonu, proponowanie dodatkowych zabiegów, odpowiadających potrzebom klientów,
  • dbanie o czystość salonu,
  • obsługa kasy.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata,
  • znajomość aktualnych technik wykonywania strzyżeń i stylizacji włosów,
  • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta,
  • umiejętność wykreowania fryzury w najbardziej nietypowych wariacjach z naciskiem na krótkie strzyżenie,
  • wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,
  • odpowiedzialność za efekty swojej pracy i maksymalne zaangażowanie,
  • poczucie estetyki i kreatywność,
  • prosimy o załączenie swojego portfolio (w szczególności strzyżenie krótkie).

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.