Full-Stack Developer (React + Node.js)

Devire

Warsaw or remote

31 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warsaw or remote

Nr ref.: PL41385

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Full-Stack Developer (React + Node.js)

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla naszego Klienta - firmy działającej globalnie w obszarze digital product design & development - poszukujemy obecnie Full-stack Developerów. Programiści będą pracowali m.in. nad projektem dotyczącym strony internetowej oraz backendu dla urządzenia komunikacyjnego.

Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście (ul. Wilcza)

Długość projektu: 6 miesięcy + przedłużenie i dalsze nowe projekty

MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 3-letnie doświdczenie z React i Node.js 
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, min. poziom B2 
  • Min. 3-letnie doświdczenie na stanowisku Full-Stack Developer'a lub React Developer'a

 

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Długoterminową współpracę
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość pracy w biurze Klienta w prestiżowej lokalizacji 
  • Możliwość przejścia do struktur Klienta po 12 miesiącach współpracy
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Programista JavaScript 
Osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z użyciem JavaScript (zazwyczaj w zespole projektowym). Do jego zadań należy również podnoszenie jakości stworzonych już aplikacji. Kandydat do pracy na stanowisku programisty JavaScript powinien legitymować się ukończeniem studiów wyższych (informatycznych lub pokrewnych). Ważne jest również ...
Praca Programista JavaScript