Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Full Stack Developer

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Olsztyn

155 dni temu

Ogłoszenie numer: 2004136, z dnia 2018-07-16

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercyjnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej. W związku z ciągłym rozwojem firmy i rozbudową działu software poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

Implementacja nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących w autorskim systemie GIS. Do dodatkowych zadań należy prowadzenie dokumentacji technicznej, wyszukiwanie rozwiązań nietrywialnych problemów oraz ich analiza. Pracujemy w międzynarodowym zespole w metodyce Agile. Praktykujemy daily commity i code review. Nasi pracownicy mają realny wpływ na kierunek rozwoju oprogramowania.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka JavaScript oraz TypeScript
  • Co najmniej dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
  • Dobra znajomość .NET (min. wersja 4.5.2), C#, ASP.NET MVC 5 oraz WebAPI
  • Znajomość PostgreSQL (mile widziane również inne języki  SQLowe)
  • Znajomość Microsoft Visual Studio
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
  • Znajomość frameworków GISowych takich jak OpenLayers
  • Doświadczenie w pracy z node.js
  • Znajomość Preact

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Jasno określoną ścieżkę kariery i awansu
  • Innowacyjne szkolenia wewnętrzne w ramach zakresu obowiązków
  • Udział w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie
  • Możliwość zatrudnienia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (do kilku dni w miesiącu)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjna lokalizacja biura
  • Nowoczesne, klimatyzowane pomieszczenia
  • Przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy
  • Zaplecze socjalne (ZFŚS)
  • System benefitów – karty MultiSport oraz ubezpieczenie grupowe

Poznaj

Poznaj stanowisko: Front-end/Back-end developer

W obecnych czasach i rozwiniętej technologii podział obowiązków Front-end i Back-end developerów jest wyraźny. Ci pierwsi zajmują się opracowaniem witryny pod względem wizualnym. Zajmują się także jej wzbogaceniem o elementy graficzne takie, jak animacje czy slidery. Back-end developer odpowiada zaś za tworzenie oprogramowania (kodu) powstającej strony zapewniającego jej techniczną funkcjonalność, a także nadzór nad ...
Front-end/Back-end developer Praca Front-end/Back-end developer