Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Developer

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
1980 dni temu

Nigel Frank International is the global leader in Microsoft Technology recruitment.

Miejsce pracy: Wrocław
OPIS STANOWISKA:
  • Przygotowywanie oprogramowania oraz realizacja poszczególnych etapów projektów wraz z dokumentacją przebiegu prac projektowych
  • Praca developerska zespołach
  • Visual Studio 2013, .NET 4.x,/5.x, Angular, React, WebGl
  • Techniczne testowanie oprogramowania oraz przygotowywanie dokumentacji w ramach prowadzonych projektów
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w programowaniu w .NET w języku C#
  • Znajomość ASP.NET MVC i WCF
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność podejmowania własnej inicjatywy w wykonywaniu zadań
  • Zdolność pracy w stresujących sytuacjach
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę przy projektach wykorzystujących najnowsze technologie .NE
  • Rozwojowe projekty, praca przy projektach od początku o końca
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery
  • Szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika
  • Umowa o pracę lub B2B