Zobacz więcej ofert pracy

Full-Stack Developer

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
1875 dni temu

Firma z sektora finansowego.

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 22022019

Opis stanowiska:

  • Dostarczać rozwiązań z ciągle rozwijających się systemów: C# (w tym rdzeń .NET), JavaScript, TypeScript, Angular lub React/Redux, SQL Server, RabbitMQ
  • Opracowywać aplikacje finansowe, które poprawiają nasz poziom usług i zaspakajają potrzeby różnych użytkowników biznesowych
  • Śledzić zwinne metodologie
  • Współpracować z innymi zespołami w firmie

Wymagania:

  • Licencjat z informatyki lub równoważne  doświadczenie praktyczne
  • Programować  w języku C# lub Java
  • Mieć znajomość pracy z interfejsem API (REST i/lub SOAP)
  • Mieć doświadczenie lub znajomość zasad Agile (TDD, BDD)
  • Ambicje w tworzeniu oprogramowania frontend  i backend, projektować interfejs API,  modelować dane
  • Ulepszać zarówno kod, jak i swoje umiejętności techniczne

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju, w tym budżet na szkolenia, wyjazdy do biur partnerskich, dostęp do  szkoleń technicznych
  • Paski model zarządzania, gdzie przywództwo zdobywa się poprzez wpływ
  • i charakter
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Wewnętrzne lekcje języka angielskiego
  • Pakiet relokacyjny