Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Full-stack Java Developer

Stanusch Technologies SA

Ruda Śląska

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2303906, z dnia 2019-03-05

Stanusch Technologies to prężnie rozwijająca się firma z branży IT, która należy do grupy spółek Kulczyk Investment. Na swoim koncie mamy setki projektów, w ramach których stworzyliśmy specjalnie dostosowane chatboty oraz wirtualnych doradców dla dużych firm i międzynarodowych korporacji z sektora bankowego i telekomunikacyjnego, a także instytucji publicznych.Dołącz do naszego młodego zespołu i zwinnie rozpocznij swoją przygodę ze sztuczną inteligencją. Pomóż budować i zarządzać wiedzą chatbotów, voicebotów oraz wirtualnych doradców. Podejmij wyzwanie i rozwijaj wraz z naszymi produktami swoje umiejętności. Pozwól by Twoja kreatywność znalazła odzwierciedlenie w charakterze naszego AI.

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

  • Udział w projektach i budowanie innowacyjnych aplikacji webowych i mobilnych.
  • Rozwój platformy ESD opartej o sztuczną inteligencję.
  • Tworzenie wyszukiwarek z wykorzystaniem NLP.
  • Tworzenie wyszukiwarek pełno tekstowych z wykorzystaniem SOLR.
  • Rozwój nowych funkcjonalności i uruchomienie nowych platform.
  • Praca z frameworkami: Spring, Hibernate, JSF.
  • Relacyjne bazy danych: Oracle, PostgreSQL.
  • Praca w metodologii TDD.
  • Praca w metodologii SCRUM.
  • Continuous Integration / Continuous Delivery.
  • Umiejętność projektowania i napisania nowego oprogramowania oraz dodania nowych funkcjonalności do istniejącego.
  • Debugowanie istniejącego oprogramowania.
  • Integracja istniejącego oprogramowania w nowe oraz zmodyfikowane systemy.
  • Pomoc z rozwojem i wykonaniem procedur testowych dla komponentów oprogramowania.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w komercyjnych projektach.
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki.
  • Znajomość programowania języka Java.
  • Znających: HTML, CSS, JavaScript, SQL.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązania problemów.
  • Znajomość Java 8, Spring, Hibernate, JSF, PrimeFaces, SOLR, Angular.

Oferujemy

  • Udział w międzynarodowych projektach.
  • Wynagrodzenie na poziomie 12k - 20k zł (netto, B2B).
  • Wytwarzanie oprogramowania spełniającego wysokie wymagania w zakresie - niezawodności i wydajności działania.
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym w celu wypracowania optymalnych i realnych rozwiązań projektowych.
  • Styczność z najnowszymi technologiami.
  • Praca stabilna, w niewielkim, młodym i zgranym zespole.
  • Świetna atmosfera i komfortowe środowisko pracy.
  • Położenie w centrum miasta.
  • Możliwość pracy z domu po uzgodnieniu tego z członkami zespołu.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Programista Java

Programista JAVA – osoba programująca w języku JAVA. Do jej obowiązków należy: projektowanie rozwiązań informatycznych mających realizować wymagania określone przez analityków, tworzenie oprogramowania, tworzenie dokumentacji technicznej, współpraca z analitykami. Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe informatyczne. Pracownik ten ...
Programista Java Praca Programista Java