Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Full-Stack Web Developer

KDK Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1347 dni temu

Ogłoszenie numer: 3563522, z dnia 2020-08-17

Agencja kreatywna poszukuje Full-Stack Web Developera do doraźnej współpracy w zakresie wsparcia realizacji bieżących projektów webowych. Praca głównie w oparciu o popularne systemy zarządzania treścią, szeroki zakres
i różnorodność realizowanych projektów: proste landing pages, rozbudowane serwisy internetowe, systemy rejestracyjne, sklepy internetowe, platformy e-learningowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: FSWD/08/2020

Opis stanowiska

Agencja kreatywna poszukuje Full-Stack Web Developera do doraźnej współpracy w zakresie wsparcia realizacji bieżących projektów webowych.

Wymagania

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, SQL
  • znajomość najpopularniejszych systemów zarządzania treścią
  • znajomość standardów OWASP i umiejętność zabezpieczenia tworzonych witryn zgodnie z tymi standardami

Dodatkowym atutem będą:

  • umiejętności w zakresie web designu
  • znajomość silników e-commerce (Shopify, Magento, WooCommerce)
  • umiejętności w zakresie SEO
  • umiejętność pisania pluginów Wordpress